در حال نمایش 15 نتیجه

نمایندگی الکترواستیل کرمانشاه :

نمایندگی الکترواستیل در کرمانشاه | لیست قیمت و فروش یخچال ELECTRO STEE مشخصات , لیست قیمت و شماره خدمات پس ( یخچال و فریزر ) الکترواستیل

الکترواستیل ELECTRO STEEL یک سازنده بزرک و قدیمی در ساخت انواع یخچال های فریزر بالا و پایین , دوقلو , ساید بای ساید , هتلی اداری , فروشگاهی و … با بیش از 45 سال سابقه است.

شماره نمایندگی فروش یخچال الکترواستیل در کرمانشاه و همدان با فروشگاه تیک تاک کرمانشاه تماس بگیرید و برای اطلاع از قیمت یخچال به فروشگاه تیک تاک مراجعه کنید

Electro Steel is a longtime manufacturer of high and low freezer, twin, side by side, office hotel, convenience store and more than 45 years of experience.

شرکت الکترواستیل با سابقه بیش از 45 سال در امر تولید محصولات مختلف برودتی فعال می باشد.

در حال حاضر این شرکت در فضایی بالغ بر 200 هزار مترمربع و با 100 هزار مترمربع سالن های تولید و انبار و بیش از  3 هزار نفر نیروی کار قادر به تولید سالانه 30 هزار عدد انواع یخچال ، سردخانه ، فریزرهای صنعتی و 500 هزار عدد یخچال و فریزر خانگی می باشد.

نمایندگی الکترواستیل در همدان

لازم به ذکر است که شرکت الکترواستیل دارای مجوزها، اختراعات و… می باشد که این امتیازها به شرح زیر اعلام می گردد لازم به ذکر است فروشگاه تیک تاک کالا نماندگی فروش یخچال الکترواستیل در همدان میباشد.
– دارای اداره مستقل مهندسی و R&D با 60 عضو دائم فعال.
– دارای اختراعات بیشمار در زمینه تولید لوازم خانگی ( همچنان که الکترواستیل سه اختراع جدید در 6 ماه گذشته به ثبت رسانده است)
– تنها دارنده مجوز آزمایشگاه اکرودیته صنعتی و خانگی در شرق کشور مجهز به آخرین تکنولوژی روز دنیا جهت آزمایش محصولات مختلف خانگی و صنعتی با 17 ایستگاه مختلف.

– طراحی و تولید اواپراتورها و کندانسورها با به روزترین و جدیدترین نرم افزارها و ماشین آلات در داخل شرکت الکترواستیل و توسط زیرمجموعه های شرکت الکترواستیل(حامی صنعت و نگین صنعت)تولید می شود.

مسخصات  محصولات :

این سازنده بزرگ از استاندارد ها و تکنولوژی های رو دنیا در محصولات خود استفاده کرده و امکانات عالی

رتبه انرژی محصولات این سازنده فراتر از A است تمام محصولات این سازنده با استاندارد  EU ساخته شده و مجهز به کمپرسور سکپ SECOP ( دانفوس قدیم ) اصل اتریش میباشند

یخچال های این سازنده دارای فیلتر بوگیر و ضد باکتری هستند

فروشگاه اینترنتی تیک تاک کالا یکی از نمایندگان این سازنده است و هدف خدمت به ایران و ایرانی

ادرس كارخانه و اداره مركزي الکترواستیل مشهد

مشهد – كيلومتر 4 جاده آسيايي (مشهد- قوچان) تلفن : 36651165-51 98+ 45 خط فاكس : 36651514-51 98+

نمایندگی الکترواستیل در کرمانشاه اسلام اباد غرب :

خرید محصولات الکترو استیل با بهترین قیمت و بدون واسطه از نمایندگی رسمی کرمانشاه و اسلام اباد غرب و شهرستانها