نمایش 1–15 از 17 نتیجه

نمایندگی جی پلاس کرمانشاه

مارک جی پلاس GPLUS یکی از برند های زیر مجموعه شرکت گلدیران است. این مارک از اوایل زمستان سال 98 جایگاه مارک ال جی را از آن خود کرد . ضمانت نامه  محصولات جی پلاس GPLUS همانند ال جی گلدیران می باشد. فروشگاه تیک تاک نمایندگی جی پلاس کرمانشاه میباشد.

شرایط اقساطی محصولات جی پلاس

در ادامه تمامی شرایط اقساطی محصولات جی پلاس امده است لطفا با دقت مطالعه کنید.

  • اقساط 12 ماهه و 18 ماهه برای بازنشتگان و مستمری بگیران تامین اجتمایی توسط بانک رفاه بدون نیاز به مراجعه به بانک
  • اقساط 12 ماهه و 18 ماهه برای کسانی که دارای فیش کسر از حقوق هستند توسط کالا کارت بانک مهر ایران

خرید اقساطی محصولات جی پلاس

فروشگاه اینترنتی تیک تاک کالا افتخار دارد تا اعلام کند امکان خرید اقساطی محصولات جی پلاس برای شما هم میهنان فراهم کرده است و شما میتوانید از طریق دو بانک مهر و رفاه تا 18 ماه این محصولات را به صورت اقساط خریداری کنید

خرید اقساطی جی پلاس بازنشستگان تامین اجتمایی روشی دیگر است تا شما عزیزان که بازنشسته تامین اجتمایی هستید امکان خرید اقساطی محصولات جی پلاس را داشته باشید.

فروش اقساطی لوازم خانگی جی پلاس

فروشگاه تیک تاک امکان فروش اقساطی لوازم خانگی جی پلاس را برای مستمری بگیران و بازنشتگاه تامین اجتمایی را فراهم کرده است در این طرح امکان فروش اقساطی یخچال جی پلاس و یا خرید اقساطی لباسشویی جی پلاس را برای شما هموطنان فراهم کرده است.

این فروشگاه علاوه بر یخچال و لباسشویی امکان فروش اقساطی تلویزیون جی پلاس را به شما عزیزان را دارد

قیمت محصولات جی پلاس

قیمت محصولات جی پلاس نسبت به دیگر برند ها واقعا مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد . محصولات برند جی پلاس ساخت کشور چین هستند. و فقط تعدادی از محصولات ان در کشورمان ایران مونتاژ می شود. از حمله مصولات جی پلاس میتوان به تلویزیون جی پلاس , لباسشویی جی پلاس , یخچال جی پلاس و جارو شارژی جی پلاس اشاره کرد.