نمایش 1–15 از 25 نتیجه

پاکشوما pakshoma

نمایندگی پاکشوما در کرمانشاه

فروشگاه اینترنتی تیک تاک نمایندگی پاکشوما در کرمانشاه میباشد توجه داشته باشید در فروشگاه تیک تاک خرید به صورت اینترنتی و حضوری امکان پذیر است در این شهر پاکشوما قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما در کرمانشاه و تمامی محصولات به قیمت کارخانه عرضه میگردد.

طرح فروش اقساطی محصولات پاکشوما در کرمانشاه

طرح فروش اقساطی محصولات پاکشوما در نمایندگی کرمانشاه با وام بانکی در فعلا دو بانک مهر و رفاع اغاز شد برای اطلاع از شرایط با فروشگاه تماس بگیرید.

طرح بتا فروش لوازم خانگی پاکشوما ویژه بازنسته های تامین اجتماعی و مستمری بگیر ها بدون ضامن و چک در فروشگاه پاکشوما آغاز شد برای اطلاع دقیق تماس بگیرید.

فروشگاه اینترنتی تیک تاک نمایندگی فروش پاکشوما در شهرستان های کرمانشاه به عنوان مثال جوانرود – سنقر – سرپل ذهاب – اسلام آباد – صحنه و حتی بعضی شهرستان های نزدیک مثل نهاوند و بروجرد میباشد.

نمایندگی کرال در کرمانشاه – یه موضوعی توجه داشته باشید برند کرال کندی و… زیر مجموعه پاکشوما میباشد

شهر پاکشوما pakshoma کرمانشاه :

لیست نمایندگی پاکشوما در کرمانشاه | لیست قیمت و فروش محصولات لوازم خانگی PAKSHOMA ( ماشین لباسشویی و ظرفشویی و … } ارسال سریع بهتر از شهر پاکشوما کرمانشاه

فروشگاه تیک تاک کالا نمایندگی پاکشوما در کرمانشاه میباشد. پاکشوما pakshoma شرکت صنعتی و تولید میباشد که از دهه 50 مشغول به تولید انواع ماشین لباسشویی ( اتوماتیک – دوقلو ) و انواع یخچال و جاروبرقی و همچنین انواع ماشین ظرفشویی , الان حدود 10 سال است که به تولید اننواع یخچال ساید بای ساید و مایکروفر هم روی اورده است .

عکس و تصویر گروه صنعتی پاکشوما

عکس و تصویر گروه صنعتی پاکشوما

محصولات حرفه ای برند پاکشوما

شرکت پاکشوما که در سال 50 شمسی شروع به کار کرد به سرعت روند پیشرفت را طی نمود و شروع به تولید انواع لباسشویی – ظرفشویی – جاروبرقی – یخچال فریزر و کولر گازی و … کرد

برندشاپ یا شهر پاکشوما

برندشاپ پاکشوما به فروشگاهی که به شکل انحصاری محصولات شرکت pakshoma را به شکل خرده فروشی به مصرف کنندگان عرضه می کند و تحت نظارت برند پاکشوما فعالیت تجاری می کند گفته می شود.

نمایندگی فروش لباسشویی پاکشوما در کرمانشاه

تمامی محصولات پاکشوما از جمله ماشین لباسشویی- ماشین ظرفشویی – یخچال ( ساید بای ساید ) – جاروبرقی – توستر و مایکروفر در نمایندگی پاکشوما کرمانشاه  با نازل ترین قیمت به فروش میرسد .

شماره نمایندگی نصب لباسشویی پاکشوما در کرمانشاه

برای نصب لباسشوی و محصولات پاکشوما در کرمانشاه و سراسر ایران با شماره 1608 تماس حاصل فرمایید کارشناسان شرکت پاکشوما در خدمت شما میباشند.